Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prof. Gliński o gwizdach na Powązkach: Zmieńcie sobie społeczeństwo, to będziecie mieli wtedy wytresowanych uczestników

ap 8:06 3 sierpnia 2015
prof. Piotr GlińskiTelewizja Republika
– Zmieńcie sobie państwo społeczeństwo, to będziecie mieli wtedy wytresowanych uczestników. Nie można mieć pretensji do ludzi. Raczej politycy powinni być bardziej wiarygodni – mówił prof. Piotr Gliński, szef Rady Programowej PiS.

Prof. Gliński na antenie TVP Info odniósł się do gwizdów, jakimi na Cmentarzu Powązkowskim podczas uroczystości z okazji 1 sierpnia przyjęta została premier Ewa Kopacz. Prezydent elekt został przyjęty gromkimi brawami.

– Na Powązki w rocznicę przychodzą warszawiacy, ludzie związani z tym miejscem i zachowują się w sposób, którego ja nie popieram tzn. nie powinno być gwizdów i buczenia, natomiast oklaski to chyba jest coś pozytywnego i miłego dla polityków – zaznaczył prof. Gliński.

Gościem programu był także Marcin Święcicki z Platformy Obywatelskiej, który miał pretensje do polityków PiS, że nie zaapelowali o niewyrażanie swoich politycznych sympatii podczas uroczystości. – Brakuje jasnego i mocnego głosu ze strony PIS, że to nie jest miejsce dla wyrażania politycznych emocji. Pan profesor mówi to słabo i po fakcie. Szkoda, że nie przyłożył się do tych apeli wcześniej. To się powtarza już od lat – mówił. Jak dodał, wielu uczestników uroczystości stało z zażenowaniem kiedy inni buczeli i gwizdali.

Źródło: tvp info

Wczytuję ocenę...


KONFEDERACJA WPISAŁA SIĘ JAKO POŻYTECZNI IDIOCI W NARRACJĘ PLATFORMY - RAFAŁ ZIEMKIEWICZ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze