Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent: Wyrażam ogromną wdzięczność dla całej kadry nauczycielskiej wszystkich stopni szkoły

AS 15:56 26 czerwca 2020
Twitter
– To był bardzo szczególny rok, naznaczony koronawirusem; naznaczony tym, że dzieci nie mogły chodzić do szkoły, młodzież nie mogła chodzić do szkoły. Naznaczony w zawiązku z tym wielkim wyzwaniem i dodatkowym trudem - powiedział prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami niewielkich Krzepic w Śląskiem.

– Wyrażam ogromną wdzięczność dla całej kadry nauczycielskiej wszystkich stopni szkoły, poczynając od zajęć przedszkolnych, poprzez szkołę podstawową, liceum. Bardzo, bardzo jestem państwu wdzięczny; to było wielkie wyzwanie i sprostaliście mu - podkreślił Andrzej Duda.

– Wiem, że bardzo często był to dla nich ogromy trud, zwłaszcza jeżeli jakaś rodzina ma więcej dzieci. Sam wiem po mojej siostrze, która ma czwórkę dzieci szkolnych, że było to naprawdę ogromne wyzwanie, ale dziękuje, że państwo daliście radę, że wspieraliście swoje pociechy, że im pomagaliście, że tym samym pomagaliście również nauczycielom - dodał.

– Wszystkim dziękuje, że przeszliśmy przez ten trudny czas, ponieważ można dzisiaj powiedzieć, że dzięki państwa trudowi, wysiłkowi polska szkoła zdała egzamin i uczniowie mogli ukończyć rok szkolny - zaznaczył prezydent. 

Źródło: pap

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze