Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent: To jest jedno z takich świąt, które jest rzeczywiście świętem radosnym

AS 18:36 11 listopada 2019
Twitter @prezydentpl
– Wszystko, co jest okazją do tego, by świętować rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości jest wartościowe, łączy nas, jednoczy nas, buduje w Polsce wspólnotę - powiedział prezydent Andrzej Duda otwierając koncert "Gramy dla Niepodległej".

– Dziękujemy, że tak jak rok temu możemy się tutaj spotkać wieczorem z radością. Po to, żeby w radości, w tańcu, w śpiewie świętować odzyskanie przez Polskę niepodległości, tą 101. rocznicę" - mówił prezydent. 

– Cieszę się, że w całej Polsce jest tak bardzo wiele wydarzeń różnych - od marszów niepodległości począwszy poprzez spotkania, pikniki, koncerty. Wszystko, co jest okazją do tego, by świętować rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości jest wartościowe, łączy nas, jednoczy nas, buduje w Polsce wspólnotę - coś co jest dla nas tak bardzo ważne - dodal. 

– To jest jedno z takich świąt, które jest rzeczywiście świętem radosnym. Narzekają na nas, że my często się smucimy, że obchodzimy różne smutne rocznice, ale co jak co, ale ta z całą pewnością jest rocznicą radosną, jest rocznicą wesołą - kontynuował Andrzej Duda. 

Źródło: twitter

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze