Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent: Sprawa będzie zbadana przez ekspertów. To się nie powinno zdarzyć

dcz 15:52 5 marca 2016
TWITTER.COM/KANCELARIA PREZYDENTA
– Jak państwo widzą, jestem cały i zdrowy – mówił dziś dziennikarzom na stoku narciarskim w Wiśle prezydent Andrzej Duda. W piątek doszło do incydentu na autostradzie, w prezydenckiej limuzynie pękła opona, samochód wylądował w rowie. – Sprawa będzie badana przez ekspertów. Mam nadzieję, że zostanie zbadana porządnie i wnikliwie, bo taka rzecz nie powinna się zdarzyć – dodał.

– Głębokie podziękowania w kierunku pana kierowcy, który prowadził samochód - oficera Biura Ochrony Rządu – podkreślił Andrzej Duda.

Prezydent uczestniczył w piątek w Karpaczu (woj. dolnośląskie) w Mistrzostwach Polski Parlamentarzystów i Samorządowców w Narciarstwie Alpejskim, skąd pojechał do ośrodka w Wiśle. W czasie jazdy doszło do niebezpiecznego zdarzenia, samochód wypadł z autostrady i znalazł się na poboczu. W samochodzie przewożącym prezydenta pękła opona. Andrzej Duda komentował wypadek. –Wpadliśmy w poślizg, ale bardzo przytomnie i super fachowo zachował się kierowca z Biura Ochrony Rządu. Oficer zdołał opanować to auto i nie uderzyliśmy ani w bariery, ani w samochody jadące na pasie obok – oceniał prezydent.

Dopytywany później o mówił, że podobnie jak inni jadący autem słyszał wystrzał i huk. – Czekałem spokojnie co się dalej wydarzy. Na szczęście nic poważnego w sensie zdrowotnym się nie wydarzyło - ani dla mnie, ani dla nikogo z pasażerów samochodu. Wszystko pod względem zdrowotnym jest w porządku, zostało to sprawdzone – stwierdził. – Mogę wszystkich uspokoić, jeśli ktoś się niepokoił, żadnych szkód na ciele absolutnie nikt nie odniósł – dodał. 

Źródło: tvn24.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze