Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent: rodzina stanowi fundament rozwoju państwa

PZ 14:42 1 sierpnia 2020
Prezydent Andrzej Duda
Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z przedstawicielami Związku Dużych Rodzin "Trzy Plus" podkreślił rolę, jaką odgrywa rodzina w rozwoju Polski, Europy i świata. To bardzo istotne, aby przekazywać dzieciom polską tradycję i kulturę.

Prezydent stwierdził, że rodzina jest fundamentem rozwoju społeczeństwa. Podkreślił, że podchodzi z ogromnym szacunkiem do rodzin – zwłaszcza takich, w których jest więcej dzieci, w których rodzice decydują się ponosić w większym stopniu trud wychowawczy – stwiedził Andrzej Duda – Uważałem i uważam za niezwykle ważne z punktu widzenia państwowego, że rodzina stanowi fundament rozwoju państwa – dodał.

Andrzej Duda chce, aby ludzie młodzi mieli odwagę mieć dzieci i nie bali się brać na siebie odpowiedzialności – żeby je wychowali i żeby przekazywali dzieciom naszą tradycję, kulturę, to co tak ważne narodowo- i państwowotwórczo" – podkreślał prezydent.

Według prezydenta rodziny wielodzietne odczuwają, że państwo polskie je szanuje i pomaga w wychowawczym trudzie, zwłaszcza w ujęciu materialnym.

Prezydent Andrzej Duda podziękował przedstawicielom Związku Dużych Rodzin i Europejskiej Konfederacji Dużych Rodzin. Zaznaczył, że ich działania przywróciły Polsce rzeczywistą troskę o rodzinę.

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze