Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent pomógł skoczkom w powrocie z Norwegii! Polska ekipa w specjalnym samolocie w drodze do kraju

M.N. 11:47 13 marca 2020
Twitter/Danuta Dmowska-Andrzejuk
Polscy skoczkowie narciarscy wsiedli już w Trondheim do specjalnego samolotu wysłanego przez prezydenta Andrzeja Dudę. Zawody Pucharu Świata zostały nagle przerwane z powodu koronawirusa, a reprezentacja nie miała jak wrócić do kraju.

"Właśnie otrzymałam informację, że nasi skoczkowie są już na pokładzie Embraera wysłanego przez P. Prezydenta Andrzeja Dudę na lotnisku w Trondheim. Jest też grupa polskich dziennikarzy" - poinformowała na Twitterze minister sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk.

Za pomoc w mediach społecznościowych dziękują także zawodnicy.

"Ratunek przybył. Dziękujemy Panu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie i Ministerstwu Sportu za pomoc w naszym powrocie do Polski" - napisał Maciej Kot.

 

Po odwołaniu z powodu pandemii koronawirusa zaplanowanych do końca weekendu konkursów Pucharu Świata polscy skoczkowie narciarscy mieli problemy z wydostaniem się z Trondheim w Norwegii. Nie odbędą się także zaplanowane na przyszły tydzień mistrzostwa świata w lotach narciarskich w Planicy. Przeniesiono je o rok. Kryształową Kulę za triumf w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata zdobył Austriak Stefan Kraft. Wyprzedził Niemca Karla Geigera i Japończyka Ryoyu Kobayashiego. Najlepszy z Polaków Dawid Kubacki został sklasyfikowany na czwartej pozycji, a Kamil Stoch na piątej.

Źródło: Twitter, media

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ PYTA WPROST: CO Z TYMI WYBORAMI I DLACZEGO POLSKI INTERNET STAŁ SIĘ ŚCIEKIEM?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze