Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent na otwarciu Kongresu 590: dyskutujemy o przyszłości gospodarki by realizować cel - podnoszenie poziomu życia Polaków

PR 13:01 7 października 2019
Telewizja Republika
Prezydent Andrzej Duda, wziął udział w inauguracji Kongresu 590 w Jasionce pod Rzeszowem. - Mamy przede wszystkim jedną, ogromną ambicję i wolę, by to co było programem 4 lata temu, było faktem, by Polska była państwem coraz zamożniejszym, bezpieczniejszym – mówił prezydent RP.

Prezydent wskazał, że Kongres 590 to jedno z największych wydarzeń gospodarczych w Polsce.

- Dyskutujemy o przyszłości gospodarki polskiej, o tym co jest potrzebne, o tym co zrobić by Polska rozwijała się jak najlepiej. Byśmy realizowali naważniejszy cel. Tym celem jest podnoszenie poziomu życia Polaków. To chcemy osiagnąć poprzez dobrą politykę i dobre rozwiazania legislacyjne - powiedział Andrzej Duda.

- My mamy przede wszystkim jedną ogromną ambicję i wolę. By to co było jeszcze programem 4 lata temu było faktem. By RP była państwem coraz zamożniejszym, bezpieczniejszym. By młodzi ludzie którzy opuścili granice dziś przekonali się że warto do Polski wrócić. Że dziś Polska proponuje lepsze warunku życia. Że warto wrócić na swoją ziemię, że warto wrócić do swojego miejsca – powiedział prezydent.

- Wiem, że koś może powiedzieć że to wybujałe ambicje. Ale jeśli nie ma się wybujałych ambicji to osiągnie się niewiele – dodał.

 

Czytaj także:

"Piątka PiS" na pierwsze 100 dni. Morawiecki: te 5 punktów to nasze zobowiązanie

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze