Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent ma powody do zadowolenia. Najlepsze notowania Andrzeja Duda od początku kadencji

dmc 13:22 13 czerwca 2016
Andrzej Duda, prezydent RPTelewizja Republika
"W czerwcu rejestrujemy najlepsze oceny prezydentury Andrzeja Dudy w tej kadencji" – poinformowało Centrum Badania Opinii Społecznej (CBOS). Działania głowy państwa dobrze ocenia 55 proc. Polaków, a źle - 36 proc.

24 maja minął rok od wygranej Andrzeja Dudy z Bronisławem Komorowskim. – Od osoby, która była praktycznie nikomu nieznana, Andrzej Duda stał się osobą świetnie rozpoznawalną, dobrze odbieraną, i która wniosła nową jakość polskiej prezydentury, zwłaszcza po wpadkach jego poprzednika. Wyraźnie widać, że nie musimy się za tego prezydenta wstydzić – ocenia dr Piotr Bajda, politolog z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

 

 

Profil Andrzeja Dudy na Facebooku ma już prawie pół miliona polubień. Prezydent jest również bardzo aktywny na Twitterze. Po zwycięskich dla PiS wyborach parlamentarnych, Duda znalazł się w centrum sporu wokół Trybunału Konstytucyjnego. – Z punktu widzenia interesów prezydenta było to o tyle niedobre, że o ile w przypadku partii polaryzacja jej służy, to prezydent powinien być bardziej zdystansowany od bieżącej sytuacji politycznej. To sprawiło, że Andrzeja Dudę zaczęto przedstawiać wyłącznie jako człowieka reprezentującego i realizującego czysto PiS-owskie interesy – uważa redaktor naczelny "Do Rzeczy" Paweł Lisicki, podkreślając jednak, że prezydent wyszedł z tej sytuacji "obronną ręką". CZYTAJ WIĘCEJ 

Źródło: Telewizja Republika, Twitter/CBOS

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze