Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent: Informacje jakoby świadczenie 500 plus miałoby być zawieszane czy zmniejszone są absolutnie nieprawdziwe

AS 19:26 6 kwietnia 2020
prezydent.pl
Informacje jakoby świadczenie 500 plus miałoby być zawieszane czy zmniejszone są absolutnie nieprawdziwe; dzisiaj świadczenie daje poczucie stabilności dla bardzo wielu rodzin, zapewniam, że rządzący nie zamierzają w żaden sposób tego uszczuplić - powiedział w poniedziałek prezydent Andrzej Duda.

Prezydent był pytany podczas sesji "Q&A" na Facebooku, czy są plany zawieszenia świadczenia 500 plus lub jego zmniejszenia i czy w 2021 r. program ten będzie obowiązywał w niezmienionej formie.

 

"To są absolutnie nieprawdziwe informacje o tym, że 500 plus miałoby być zawieszane czy zmniejszone. Absolutnie nie ma takiego planu, by w jakikolwiek sposób cokolwiek zmieniać na gorsze w programie 500 plus. On jest realizowany, jest bardzo ważny dla rodzin i wszyscy mamy tego świadomość, że jest ogromnie dla nich ważny, zwłaszcza w obecnej, bardzo trudnej sytuacji" - powiedział Andrzej Duda.

 

"Więc powtarzam - wszystkie informacje, które się na ten temat pojawiają - niestety niektórzy politycy nieodpowiedzialnie o tym mówią, mówię tu przede wszystkim o politykach opozycji i tu z ust opozycji kilkakrotnie słyszałem tego typu wezwania - to jest brak odpowiedzialności" - dodał.

 

Prezydent podkreślił, że "dzisiaj 500 plus, to jest poczucie stabilności dla bardzo wielu rodzin". "I zapewniam, że rządzący nie zamierzają w żaden sposób tego uszczuplić" - oświadczył Andrzej Duda.

Źródło: pap

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze