Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent i premier pogratulowali 17-latce wielkiego sukcesu

PR 20:55 14 lipca 2018
twitter
W sobotę, ogromny sukces odniosła Polka Iga Świątek. Zwyciężył w juniorskim wielkoszlemowym turnieju Wimbledon. To drugi po French Open, wielkoszlemowy tytuł Warszawianki jednak we Francji, była to gra w deblu a w Wielkiej Brytanii, zwyciężyła w Singlu.

 

Wspaniałego zwycięstwa w wielkoszlemowym turnieju Wimbledon, Idze Świątek, pogratulowały niezwłocznie najważniejsze osoby w państwie, z prezydentem i premierem na czele.

Mateusz Morawiecki w Twitterowym wpisie zaznaczył, że nastolatka swoim zwycięstwem zadziwiła świat i przysporzyła Polsce ogromną radość.

 

 Igę Świątek, docenił także prezydent RP Andrzej Duda.

- Wielkie gratulacje i podziękowania dla Igi Świątek za sukces na kortach Wimbledonu! Miejmy nadzieję, że właśnie rozbłyskuje kolejna, obok sióstr Radwańskich, gwiazda światowego tenisa z Polski. Brawo! - napisał na Twitterze Prezydent.

Sama Iga, pytana zaraz po wygranym (6:4, 6:2 ) ze Szwajcarką Lenie Kung meczu o wrażenia, odpowiedziała: "jestem trochę przytłoczona. Jeszcze teraz tego nie czuję - muszę odpocząć i wtedy będę się tym cieszyła.

Świątek zapowiedziała, że jej celem będzie teraz "uzyskanie lepszego rankingu WTA i gra w seniorskich turniejach".

Źródło: twitter.com/Wimbledon

Wczytuję ocenę...


DZIENNIKARSKI POKER (STANKOWSKI) - JACEK OZDOBA (PIS) - SCHETYNA DOPROWADZIŁ JACHIRĘ DO SEJMU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze