Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent: Głęboko wierzę, że zostanę wybrany na drugą kadencję

AS 13:12 30 czerwca 2020
Prezydent Duda w RypinieKancelaria Prezydenta Twitter
Głęboko wierzę, że zostanę wybrany na II kadencję; jeżeli tak się stanie, to z całą pewnością polska wieś będzie w centrum mojej uwagi - powiedział prezydent Andrzej Duda w Parzniewie (woj. mazowieckie) na posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych.

– Nie ukrywam, że nie tylko mam nadzieję, ale wierzę w to głęboko, że zostanę wybrany na następną kadencję. Ten wynik pierwszej tury jest wynikiem, który jak na razie, wyraźnie mnie premiuje - zaznaczył Andrzej Duda.

– Ale chcę powiedzieć jedno: możecie być państwo pewni, że jeżeli zostanę wybrany przez naszych rodaków, także tych mieszkających na obszarach wiejskich, na następną kadencję to z całą pewnością polska wieś będzie w centrum mojej uwagi - dodał.

–  Państwo musi sprawować opiekę nad krajowym rolnictwem i rolnikami. 40 proc. Polaków zamieszkuje na obszarach wiejskich. Zaznaczał. Polityka państwa powinna być w związku z tym prowadzona tak, by była ta wszechstronna opieka ze strony państwa polegająca na tym, że jeśli zdarzy się jakaś klęska żywiołowa, to państwo na pewno zareaguje - wyjaśnił prezydent. 

Źródło: pap

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze