Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent Francji odwołał wizytę w Polsce! A wszystko przez "zdradę"

lml 18:19 7 października 2016
FLICKR/JEAN-MARC AYRAULT/CC BY 2.0
O odwołaniu wizyty poinformowała agencja AFP. Francois Hollande miał pojawić się w Polsce 13 października. Francuzi postanowili jednak przełożyć termin wizyty. A wszystko przez zerwanie negocjacji umowy ws. zakupu Caracali. Jak wcześniej informowaliśmy, francuscy komentatorzy nazywali ten fakt "zdradą", "zadaniem ciosu nożem" i "upokorzeniem Francji".

"Francoise Holland" przekłada wizytę w Polsce" – poinformowała agencja AFP. 

Wszystko to przez wartą 13,5 mld zł umowę na zakup Caracali dla polskiej armii, którą zerwano we wtorek. 

Dziś gazeta "La Tribune" poinformowała, że francuski minister obrony Jean-Yves Le Drian planuje w najbliższych dniach – być może już w poniedziałek – przyjechać do Warszawy, by żądać od polskich władz wyjaśnień ws. zerwania rozmów dotyczących zakupu Caracali. Agencja AFP, powołując się na źródła w Pałacu Elizejskim, potwierdziła tę wiadomość.

Fakt zerwania negocjacji ws. zakupu Caracali, francuscy komentatorzy nazywali "zdradą", "zadaniem ciosu nożem" i "upokorzeniem Francji".

Ministerstwo Rozwoju poinformowało we woterk, że Polska nie kupi śmigłowców Caracal. – Polska uznaje za zakończone negocjacje umowy offsetowej z Airbus Helicopters ws. kontraktu na zakup śmigłowców Caracal – powiadomiło. 

Źródło: fakt.pl, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze