Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent Duda: Państwo musi stawać na wysokości zadania

AS 11:37 10 lipca 2020
Twitter
Prezydent podczas spotkania z mieszkańcami Jasienicy Rosielnej nawiązał do niedawnych nawałnic, które przeszły nad wieloma miejscowościami tego regionu, dokonując zniszczeń. Rozmawiałem w państwa sprawie z premierem Mateuszem Morawieckim i powiedział, że ustanawia specjalny fundusz, który będzie kilkuletni i z którego będą naprawiane szkody, które powstały na Podkarpaciu i w Małopolsce w związku z nawałnicami - mówił Andrzej Duda.

– Nie, wszystko będzie wsparte z budżetu centralnego. Polskie państwo musi w takich sytuacjach stawać na wysokości zadania i stanie - zaznaczył. 

– Zapewniam was, że co najmniej będzie przywrócona wszystkim miejscom dawna świetność. Myślę, że w wielu miejscach, tam gdzie czasem infrastruktura była stara, pojawi się po prostu nowa i chociaż będzie trzeba chwilę zaczekać, to będziecie państwo mieli lepsze drogi, mosty i inne urządzenia, niż to co do tej pory było - kontynuował prezydent.

– Państwo musi stawać na wysokości zadania. Innej Polski nawet nie chcę sobie wyobrażać. Żyliśmy przez długie lata w państwie, w którym pracowaliśmy i bez przerwy pokazywano nam wzorce, gdzieś tam daleko na Zachodzie, a my pracowaliśmy i nie widzieliśmy z tego dla siebie bardzo wyraźnego przysporzenia - stwierdził. 

Źródło: pap

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze