Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent Duda mobilizuje do walki o lepsze powietrze! ZOBACZ co radzi

AS 18:30 7 grudnia 2018
FOT. ANDRZEJ HRECHOROWICZ/ KPRP
– Prosiłbym też, żeby władze miejskie, powiatowe i wojewódzkie o to apelowały, bo trzeba to powtarzać. Każdy indywidualnie również ma szansę przyczynić się do ochrony powietrza i trzeba się zastanowić nad tym, że przecież za chwilę i ja wyjdę na tę ulicę i ja będę tym powietrzem oddychał, będą oddychały moje dzieci, wnuki - mówił w Raciborzu prezydent RP Andrzej Duda.

– Ochrona klimatu i ochrona powietrza przede wszystkim przed pyłem, czyli przed smogiem, to jest także i nasza sprawa, każdego domu, każdego gospodarstwa, tego, żeby mieszkańcowi Raciborza czy każdego innego miasta czy miejscowości drgnęła ręka zanim wsadzi do pieca śmieci, zanim zacznie palić plastik. Państwo wiecie, że nieraz tak się dzieje - powiedział prezydent. 

– Apeluję o to, żeby się powstrzymać, bo, niestety, do tworzenia smogu przyczynia się każdy komin. W związku z czym proszę, żebyście państwo starali się korzystać z paliw, które czyste powietrze dla nas oszczędzają, żebyśmy tego smogu mieli mniej - kontynuował Andrzej Duda. 

– Prosiłbym też, żeby władze miejskie, powiatowe i wojewódzkie o to apelowały, bo trzeba to powtarzać. Każdy indywidualnie również ma szansę przyczynić się do ochrony powietrza i trzeba się zastanowić nad tym, że przecież za chwilę i ja wyjdę na tę ulicę i ja będę tym powietrzem oddychał, będą oddychały moje dzieci, wnuki. Pamiętajmy o tym - podkreślał w Raciborzu prezydent Duda. 

Źródło: 300 polityka

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze