Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent Duda: Mam olbrzymią determinację do tego, by kontynuować zmiany, które były wprowadzane w Polsce

AS 20:57 26 czerwca 2020
Telewizja Republika
– Mam olbrzymią determinację do tego, by kontynuować zmiany, które były wprowadzane w Polsce na przestrzeni ostatnich pięciu lat; Polska zmienia się na lepsze - powiedział w TVP Info prezydent Andrzej Duda.

– Chcę tę kampanię prowadzić do końca, bo mam olbrzymią determinację do tego, żeby kontynuować, mnie ogromnie na tym zależy. Uważam, że te zmiany, które były wprowadzane w Polsce na przestrzeni ostatnich pięciu lat - przede wszystkim te służące rodzinie, te które spowodowały, że ludzie czują dzisiaj, że rodzina znajduje się pod szczególną opieką ze strony państwa, tak jak to jest napisane w art 18. polskiej konstytucji - że one już dały taką ogromną bazę pod poprawę jakości życia w naszym kraju - zaznaczył Andrzej Duda.

– Jest mnóstwo elementów, które dzisiaj powodują, że ludzie czują się spokojniej, bezpieczniej, żyje im się lepiej. O to chodziło, to było najważniejsze - stwierdził

– Uważam, że to ma być cały czas złoty polski. Dopóki nie osiągniemy poziomu wynagrodzeń Zachodu, bogatego zachodu Europy, tych najbogatszych państw, to dla mnie w ogóle nie ma dyskusji o euro. Oczywiście mamy zobowiązania, ale przyjmiemy je wtedy, kiedy to będzie zgodne z naszym interesem, i kiedy to będzie rozsądne. Rozsądne będzie wtedy, kiedy Polak będzie rzeczywiście zamożnym obywatelem Europy - podkreślił prezydent.

 

Źródło: TVP INFO

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze