Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent Andrzej Duda: We wrześniu spotkam się z papieżem Franciszkiem

JJ 20:51 6 sierpnia 2020
Prezydent Duda z papieżem Franciszkiem podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie (2016)prezydent.pl. fot. Grzegorz Jakubowski
Prezydent Andrzej Duda poinformował, kiedy i gdzie wyruszy z pierwszą zagraniczną wizytą w nowej kadencji. Będzie to 22 września. Głowa państwa pojedzie wówczas do Rzymu, gdzie spotka się z władzami Włoch. W Watykanie Andrzej Duda spotka się z papieżem Franciszkiem.

– W Rzymie spotkam się z władzami Włoch i w Watykanie z Ojcem Świętym - poinformował w czwartek w wywiadzie dla Polsat News prezydent Andrzej Duda.

– W Rzymie spotkam się z władzami Włoch i w Watykanie z Ojcem Świętym - poinformował w czwartek w wywiadzie dla Polsat News prezydent Andrzej Duda.

Jak przypomniał prezydent, już w czasie debaty przedwyborczej zapowiedział, że pierwszą wizytę po wygranych wyborach chciałby złożyć właśnie we Włoszech.

– Tak też zrobię i to będzie 22. września ta wizyta się rozpocznie, potrwa trzy dni. Będzie to rzeczywiście spotkanie z władzami Włoch i będzie to spotkanie także w Watykanie z Ojcem Świętym – wskazał Andrzej Duda.

Jak podkreśla głowa państwa, ta podróż jest dlań „bardzo ważna”.

– Myślę, że wielu Polaków zgodzi się ze mną, że to jest to miejsce, gdzie prezydent Polski powinien przyjechać na początku drugiej kadencji – powiedział prezydent.

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze