Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent Andrzej Duda dziękuje za wysoką frekwencję: jestem bardzo dumny z moich rodaków

PR 12:55 27 maja 2019
Jakub Szymczuk/KPRP
Frekwencja w wyborach do PE - fenomenalnie wysoka, pokazuje, że nasza demokracja się ugruntowuje, pokazuje też dojrzałość naszego społeczeństwa; bardzo dziękuję Polakom za wielką odpowiedzialność, którą na siebie wzięli - oświadczył w poniedziałek prezydent Andrzej Duda.

 

- Dziękuję, że mój apel o to, aby wziąć udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego został wysłuchany. Ta frekwencja nieprawdopodobnie wysoka, jak do tej pory na wybory do PE w naszym kraju, jest fenomenalną wiadomością. Bardzo za to dziękuję - podkreślił prezydent.

Jak zaznaczył, bardzo się cieszy z tak wysokiej frekwencji.

- To pokazuje dojrzałość naszego społeczeństwa, to pokazuje, że nasza demokracja się rzeczywiście ugruntowuje, że ludzie rozumieją, jaka jest wartość i waga ich głosu. Bardzo, bardzo serdecznie za tę wielką odpowiedzialność, jaką wzięli na siebie ci, którzy poszli wczoraj do wyborów do PE. Dziękuję za tę mądrość, za wysłuchanie apeli, mojego przede wszystkim, aby iść i oddać ten głos - wskazał prezydent.

- Jestem bardzo dumny z moich rodaków, że dali pokaz rozumienia dla demokratycznych procesów - dodał.

Andrzej Duda pogratulował również wszystkim kandydatom, którzy zostali wybrani na europosłów.

- Są zwycięzcy, którzy otrzymali mandaty i z całego serca im gratuluję. Proszę, żeby godnie reprezentowali Polskę w Parlamencie Europejskim, ale przede wszystkim, aby dbali o interesy naszego kraju i nas - zaznaczył Andrzej Duda.

 

Czytaj także:

Gazeta Wyborcza określa nową miarę. "O włos" = milion głosów

„Zwycięstwo Kaczyńskiego i wielka porażka Tuska”

Źródło: IAR

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze