Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezes PiS puentuje w Katowicach: stawką nadchodzących wyborów jest przyszłość Polski. Musimy je wygrać!

am 14:33 21 września 2019
Twitter/@pisorgpl
Opozycja przebiera się w owczą skórę, zza eleganckiej pani słychać kłapanie zębów wilka; słyszymy opowieści, które manipulują Polakami, ostatnie tygodnie kampanii są ważne - podkreślił w sobotę w Katowicach na konwencji PiS lider Jarosław Kaczyński.

"Przed nami jest przyszłość, przed nami jest pytanie, czy ta przyszłość to będzie kontynuacja naszej polityki, czy też będzie to cofnięcie się do tego, co było" – powiedział Kaczyński. 

"Nasi przeciwnicy ostatnio próbują przebierać się w owczą skórę. Choć ostatnio próbują to czynić przy pomocy pewnej eleganckiej pani, to jednak zza jej postaci słychać kłapanie zębów wilka. I ten wilk ma konkretne nazwisko, nie będę go tutaj wymieniał" - dodał.

"I słyszymy, jak choćby dzisiaj w Sosnowcu (gdzie odbyła się konwencja wyborcza z udziałem liderów Koalicji Obywatelskiej - PAP), te wszystkie opowieści, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Opowieści, które mają przestraszyć, które są kolejną próba manipulowania Polakami. Dlatego te ostatnie tygodnie kampanii są tak ważne" - podkreślił.

Wskazał, że stawką nadchodzących wyborów jest „przyszłość Polski”. "Chciałem państwa prosić, aby do północy 11 października, czyli do początku ciszy wyborczej, zabiegać o głosy, o każdy głos" - zwrócił się do działaczy i sympatyków PiS Kaczyński.

"Jeden głos może zdecydować o tym, czy ktoś będzie, czy nie będzie posłem, a tysiąc czy dwa tysiące głosów - o tym, czy będziemy rządzili, czy nie będziemy rządzili". Trzeba o tym pamiętać - zaznaczył.

Kaczyński podkreślił, że obecne sondaże są "dobre", ale - jak mówił - "sondaże nie wygrywają wyborów". "My je możemy wygrać. My je musimy wygrać" - zaznaczył prezes PiS.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze