Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezes Jarosław Kaczyński na konwencji PiS: Tylko my możemy zmieniać Polskę, tylko my możemy zapewnić lepszy los

PR 11:28 15 grudnia 2018
Telewizja Republika
Dziś pod Warszawą zorganizowano konwencję PiS. Prezes Jarosław Kaczyński powiedział, że jest to czas, by wyznaczyć kierunki, którymi partia musi podążać, by osiągnąć cel - by stać się do końca partią marzeń Polaków. Jarosław Kaczyński przekazał, że program zostanie przedstawiony podczas innego spotkania, dziś, wskazany zostanie kierunek marszu.

Prezes PiS oznajmił, że celem dzisiejszego spotkania jest zastanowienie się nad punktem wyjścia do rozpoczęcia kampanii przed kolejnymi wyborami.

- Szanowni państwo. Przyszło mi otworzyć dzisiejsze spotkanie. Spotkanie, którego celem jest zastanowienie nad punktem wyjścia z którego rozpoczynamy ostatni etap do wyborów europejskich, potem parlamentarnych. Chodzi o to by wskazać kierunki którymi będziemy iść. Nie programy, programy będą niedługo ale nie dziś. Natomiast musimy wiedzieć w jakim keirunku musimy maszerować, by kierunek marszu był zgodny z tym, czego oczekują Polacy. Żeby zaspokoić ich potrzeby i marzenia. Nasza partia musi się stać do końca partią marzeń polaków - powiedział prezes Kaczyński.

 Premier PiS stwierdził także podczas swojego przemówienia, że wielkim osiągnięciem rządu Prawa i Sprawiedliwości realizacja podczas rządów zapowiedzi z kampanii.

- Jeśli zaczniemy od tego punktu wyjścia, możemy powiedzieć z niemałym zadowoleniem, PiS udowodniło w ciągu 3 lat i w latach 2005-2007, że potrafi rządzić, rządzić uczciwie, potrafi być wiarygodne, robić wszystko co zostało zapowiedziane. To jest cecha niezwykle ważna. Można powiedzieć - jeśli patrzeć na 30 lat naszej historii - cecha deficytowa. My ten deficyt zlikwidowaliśmy, to jest nasze wielkie osiągnięcie. O tym powinni wiedzieć rodacy. Wydawałoby się że to sprawa prosta, bo liczby wskazują na to, że rządzić potrafimy. Mamy jednak przeciwko sobie potężny front który nie chce przyznać racji, nie chce kontynuować dialogu, który służy demokracji. Nie chcą tego, bo oni nie potrafią służyć ojczyźnie, co udowodnili wielokrotnie – powiedział Kaczyński.

 

- Tylko my możemy zmieniać Polskę, tylko my możemy zapewnić lepszy los. To jest podstawowa prawda ale nie zapewnimy tego bez wielkiego wysiłku. To jest przed nami – powiedział.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze