Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier: Ten wynik daje nam wielki społeczny mandat

AS 21:22 13 października 2019
Telewizja Republika
– Dziś świeciło słońce, jak rzadko w październiku. Mam nadzieję, że jutro będzie świecić jeszcze mocniej. Ten wynik daje nam wielki społeczny mandat - powiedział premier Mateusz Morawiecki po ogłoszeniu wyników exit pollls po wyborach do polskiego parlamentu.

– Jeżeli się potwierdzi ta bardzo wysoka frekwencja, to będzie to oznaczało, że ten nasz procent głosów przełoży się na niemal 8 milionów wyborców. Te dane muszą się jeszcze potwierdzić, będziemy jutro wiedzieli o wiele więcej. Nawet te 7,5 do 8 milionów rodaków, które nam zaufały, są wielkim zobowiązaniem do spełnienia ich nadziei na kolejne 4 lata. Żeby był to kluczowy etap dla Polski, jako państwa dobrobytu. Dla wszystkich, bo Polska jest jedna - mówił premier.

– Dziś świeciło słońce, jak rzadko w październiku. Mam nadzieję, że jutro będzie świecić jeszcze mocniej. Ten wynik daje nam wielki społeczny mandat. Pokazaliśmy znaczący przyrost zaufania społecznego. Dziękujemy wszystkim Polakom, również tym, którzy głosowali na naszych konkurentów. Będziemy starali ich się przekonać do naszej wizji rozwoju. Dziękuję wszystkim - podkreślił Mateusz Morawiecki. 

Źródło: Telewizja Republika // Niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze