Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier: Teka komisarza ds. rolnictwa to jest realna władza, realne możliwości

AS 21:41 10 października 2019
Telewizja Republika
– Polscy rolnicy pokazują, że w trudniejszych warunkach potrafią odnosić sukcesy, a co dopiero będzie, jak dopłaty będą równe - powiedział w TVP Info premier Mateusz Morawiecki.

– Zrównanie dopłat bezpośrednich polskich rolników z tymi, jakie otrzymują europejscy rolnicy, to jeden z naszych programów - powiedział premier. 

– Polscy rolnicy pokazują, że w trudniejszych warunkach potrafią odnosić sukcesy, a co dopiero będzie, jak dopłaty będą równe - dodał.

– Janusz Wojciechowski będzie bronił interesów rolnictwa: polskiego, środkowoeuropejskiego i całej UE. Teka komisarza ds. rolnictwa to jest realna władza, realne możliwości. (...)Z punktu widzenia polskich interesów zdecydowanie wolałbym mieć tekę komisarza ds. rolnictwa niż jakiekolwiek inne stanowisko w Radzie  - stwierdził szef rządu. 

– Trzy miesiące temu nikt nie wierzył, że Polska otrzyma resort rolnictwa, negocjowałem tam w trudnych warunkach" - powiedział premier. Zaapelował, żeby wszyscy, niezależnie od poglądów politycznych, zawsze negocjowali w interesie Polski - mówił. 

Źródło: TVP INFO

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze