Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Szydło: Chcemy, żeby poczucie bezpieczeństwa było coraz wyższe

ds 13:48 1 maja 2017
Premier Beata SzydłoTelewizja Republika
– Będziemy wszystkie zmiany wprowadzali właśnie w tym kierunku, żeby Polacy w Polsce czuli się bezpiecznie – mówiła w poniedziałek premier Beata Szydło. – Jesteśmy aktywni, jeśli chodzi o wzmocnienie Straży Granicznej – dodał minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak.

– Są służby, które nie wypoczywają, tylko muszą cały czas, nawet w takim okresie, pracować, żeby strzec naszego bezpieczeństwa. Dziś jesteśmy z ministrem (spraw wewnętrznych i administracji Mariuszem – red.) Błaszczakiem w takim miejscu, w którym cały czas pełniony jest dyżur, pełniona jest służba, żeby gwarantować bezpieczeństwo polskich obywateli – mówiła dziś szefowa polskiego rządu po spotkaniu z funkcjonariuszami Straży Granicznej w Bielsku-Białej.

Premier Beata Szydło dziękowała również służbą, które pracują bez przerwy dbając o bezpieczeństwo wszystkich obywateli. – Chcę złożyć serdeczne podziękowania tym, którzy cały czas pracują po to, byśmy wszyscy mogli spędzać właśnie takie wolne dni, weekendy spokojnie z rodzinami – podkreśliła.

– Chcemy, żeby poczucie bezpieczeństwa było coraz wyższe. Będziemy się starali i będziemy wszystkie zmiany wprowadzali właśnie w tym kierunku, żeby Polacy w Polsce czuli się bezpiecznie – dodała premier.

Szef MSWiA dodał, że polski rząd jest aktywny w zapewnianiu bezpieczeństwa na granicach innych europejskich krajów. – Wspieramy naszych partnerów z Unii Europejskiej. Wczoraj do Macedonii wyjechał kontyngent 30 polskich strażników granicznych. Będą pełnili swoją służbę przez miesiąc na granicy macedońsko-greckiej. Chodzi o uszczelnienie granic zewnętrznych UE i zażegnanie kryzysu migracyjnego, z jakim boryka się Europa – mówił Mariusz Błaszczak.

Źródło: tvn24.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze