Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier: Stoimy dziś przed wyjątkową szansą, której nie możemy zmarnować

AS 21:23 11 października 2019
Telewizja Republika
- Stoimy dziś przed wyjątkową szansą, której nie możemy zmarnować. Przed realną szansą przegonienia wielu państw Europy zachodniej - mówił premier Mateusz Morawiecki podczas konwencji w Chełmie. - Pokazaliśmy skuteczność polityki międzynarodowej. Jesteśmy asertywni i silni - dodał.

Premier podkreślił, że prognozy dla polskiej gospodarki są coraz lepsze. Zwrócił uwagę, że według najnowszych wyliczeń Banku Światowego wzrost PKB w tym roku będzie wyższy niż przewidywano i wyniesie 4,3 procent.

 

 

Szef rządu dodał, że dobre wyniki gospodarcze to także niskie bezrobocie. Według statystyk Polska jest trzecim najlepszym krajem, jeśli chodzi o niski poziom bezrobocia. Mateusz Morawiecki zaznaczył, że przez ostatnie cztery lata zmniejszył się dług publiczny.

- Pokazaliśmy, na czym polega solidna polityka gospodarcza - powiedział. Podkreślił, że rząd kieruje swoją politykę do wyborców o poglądach zarówno prawicowych, jak i lewicowych. - PiS nie dzieli Polaków według poglądów politycznych - stwierdził.

Premier zachęcał do pójścia na wybory. - Głosujmy za wolnością, głosujmy za PiS - apelował.

 

Premier podkreślił, że w słowniku jego obozu politycznego "rodzina" nie oznacza "dziwnych eksperymentów, czy fanaberii ideologicznych", tylko jest podstawową wartością, zaś "konkurencyjność" nie jest tanią siłą robocza, tylko oznacza wysokie płace minimalne i coraz wyższe pensje w całym społeczeństwie.

 

Źródło: IAR

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze