Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier: Służba Rzeczypospolitej to zaszczyt nieporównywalny z niczym innym

AS 19:35 15 listopada 2019
Twitter @PremierRP
– Naszym celem podstawowym, celem celów jest uczynienie z Polski kraju najlepszego do życia w Europie, kraju, do którego wrócą ci, którzy wyemigrowali, a wszyscy, którzy w Polsce mieszkają, będą czuli się tutaj dobrze.

– Służba Rzeczypospolitej to zaszczyt nieporównywalny z niczym innym. To jedna z największych rzeczy. Odwaga, determinacja i przywiązanie do Ojczyzny to wartości, których najbardziej potrzebujemy przy naprawie Rzeczypospolitej, poprawie losu naszych rodaków. To wartości, o których mówił prezydent Lech Kaczyński - powiedział Mateusz Morawiecki. 

– Naszym celem podstawowym, celem celów jest uczynienie z Polski kraju najlepszego do życia w Europie, kraju, do którego wrócą ci, którzy wyemigrowali, a wszyscy, którzy w Polsce mieszkają, będą czuli się tutaj dobrze. Wiemy doskonale, panie prezydencie, że w świetle fleszy, kamer będziemy 1% naszego czasu, a 99% to żmudna, mozolna praca, ślęczenie nad dokumentami, trudne negocjacje, rozmowy, czasami międzynarodowe, żeby szukać jak najlepsze rozwiązania dla Polski i Polaków - mówił premier.

 

Źródło: 300polityka.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze