Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier: Robimy wszystko, żeby Polska była państwem dobrobytu

AS 17:43 28 września 2019
Telewizja Republika
– Wszystko, co do tej pory robimy, można w pigułce określić w ten sposób, że robimy, żeby Polska była państwem dobrobytu. Polski model państwa dobrobytu. To tytuł naszego programu - mówił premier Mateusz Morawiecki na konwencji w Lesznie.

– Mamy dzisiaj 15 tysięcy więcej pielęgniarek niż kilka lat temu. Jeszcze 2-3 lata [temu] wszyscy się martwili, artykuły w gazetach, że spada liczba pielęgniarek. Zmieniliśmy zasady wynagradzania, zwiększyliśmy poziom rekrutacji dla pielęgniarek i mamy dzisiaj więcej osób chętnych do wykonywania tego zawodu niż certyfikaty uzyskane w tym roku - mówił premier Mateusz Morawiecki. 

– Wszystko, co do tej pory robimy, można w pigułce określić w ten sposób, że robimy, żeby Polska była państwem dobrobytu. Polski model państwa dobrobytu. To tytuł naszego programu. To oznacza dobrą współpracę między różnymi wymiarami życia gospodarczego, społecznego, publicznego, finansowego. W szczególności można to w pigułce określić jako uspójnienie dwóch wielkich wymiarów – wartości, jaką jest solidarność, ale również tak bardzo ceniona w Wielkopolsce przedsiębiorczość, branie sprawy we własne ręce - dodał. 

Źródło: 300polityka.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze