Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier: Prezydent Duda wlał wiarę w polskie serca, wiarę że Polska może się zmieniać

AS 16:25 13 czerwca 2020
Twitter
– Prezydent Andrzej Duda, poprzez to, co zrobił pięć lat temu, wlał wiarę w polskie serca, że możemy zmieniać się w kraj, który jest lepiej rządzony, który jest bardziej sprawiedliwy, sprawiedliwie dzielone są owoce wzrostu – powiedział pemier Mateusz Morawiecki w Kolnie w województwie podlaskim.

– Pan prezydent Andrzej Duda, poprzez to, co zrobił pięć lat temu, wlał wiarę w polskie serca, wiarę że Polska może się zmieniać, że możemy zmieniać się w kraj, który jest lepiej rządzony, w kraj, który jest bardziej sprawiedliwy, sprawiedliwie dzielone są owoce wzrostu - zaznaczył premier. 

– Jestem tutaj również jako poseł Prawa i Sprawiedliwości, ale jestem również tu w Kolnie jako zwykły obywatel, bo wierzę, jako zwykły obywatel, że to, co dzieje się w Polsce, to, co możemy zrobić razem z panem prezydentem przez kolejne pięć lat, to wielka dawka nadziei, nadziei na to, że Polska może być jeszcze bardziej zasobnym krajem, że możemy przez tę pandemię koronawirusa wyjść obronną ręką, że możemy uratować naszą gospodarkę tak, jak to, co się tu tak dzieje - powiedział.

– Gdzie byłaby Polska bez prezydenta Andrzej Dudy? Gdzie byłaby Polska, gdyby prezydent Andrzej Duda nie wygrał wyborów 5 lat temu? Czy byłyby te programy 500 plus, 300 plus, 13. emerytura i wszystkie inne społeczne programy? To pytanie retoryczne. Nie byłoby tych programów. Nasi główni konkurenci polityczni przez pięć lat krytykowali te programy po to, żeby dzisiaj dopiero teraz przebrać się jak kameleon, zrzucić tamte swoje szaty i zacząć mówić, że to utrzymają - podkreślił szef rządu. 

Źródło: pap

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze