Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier: Polskie służby udaremniły przemyt heroiny wartej ponad 60 mln zł

AS 16:12 8 marca 2020
Twitter
- Polskie służby udaremniły przemyt heroiny wartej ponad 60 mln zł - poinformował premier. Mateusz Morawiecki podziękował funkcjonariuszom CBŚP, Straży Granicznej oraz KAS, którzy brali udział w tej akcji.

O zabezpieczeniu "rekordowej ilość narkotyków" premier poinformował na niedzielnej konferencji prasowej. Premier przypomniał, że ok. dwa miesiące temu udaremniono największą w historii III RP próbę przemytu kokainy do Polski.

 - Dzisiaj możemy przedstawić kolejny wielki sukces - poinformował. Jak wskazał, chodzi o udaremnienie przemytu heroiny, której wartość przekracza 60 mln zł.

Premier dziękował wszystkim funkcjonariuszom CBŚP, Straży Granicznej oraz KAS, którzy brali udział w tej akcji.

- Ludzie, którzy dokonują tego typu udaremnień, pracują często wiele miesięcy, pracują w cieniu, pracują niewidoczni - dodał. - Bronicie Polaków przed złem, bo heroina to zło - powiedział premier.

- Wiemy świetnie, że heroina to jeden z tych narkotyków, który uzależnia najszybciej. Specjaliści mówią, że czasami już po pierwszej dawce. Nie można się z tego wyzwolić do końca krótkiego już później życia - mówił szef rządu.

 

Źródło: IAR

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze