Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier: Pamiętajmy, że zdrowie jest najważniejsze i musimy być odpowiedzialni nie tylko za siebie

AS 16:36 15 kwietnia 2020
Telewizja Republika
Pamiętajmy, że zdrowie jest najważniejsze i musimy być odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale także za nasze otoczenie - podkreśla premier Mateusz Morawiecki, przypominając o obowiązującym od czwartku nakazie zasłaniania twarzy.

Premier we wpisie na Facebooku przypomniał, że od czwartku wszyscy powinni chodzić w maseczkach (lub zakrywać usta i nos np. za pomocą części odzieży).

 

"Nie ukrywam, że jeszcze się przyzwyczajam, ale jutro lub pojutrze powinno być już dobrze i będzie to już normalny element mojego życia. Pamiętajmy, że zdrowie jest najważniejsze i musimy być odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale także za nasze otoczenie: rodzinę, sąsiadów, współpracowników i inne osoby" - napisał premier.

 

Wskazał, że dobry przykład dają też minister sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk i prezes PZPN Zbigniew Boniek. Na profilu premiera na Facebooku zamieszczono zdjęcia ze spotkania premiera z szefową resortu sportu i prezesem PZPN. Wszyscy uczestnicy tej rozmowy mieli założone maseczki.

 

"Na dzisiejszym spotkaniu rozmawialiśmy o przygotowaniach naszych sportowców do Olimpiady w Tokio, o sytuacji reprezentacji Polski w piłce nożnej i odmrożeniu rozgrywek PKO Ekstraklasy" - napisał. Poinformował, że więcej szczegółów na ten temat będzie podanych po spotkaniach zespołów roboczych, które w tych sprawach pracują.

 

Od czwartku 16 kwietnia będzie obowiązywał nakaz zakrywania ust i nosa za pomocą części odzieży, przyłbicy, maski albo maseczki.

Źródło: pap

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze