Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier: Oczekuję działań wobec chuliganów

M.N. 7:44 21 maja 2018
YouTube
Oczekują od stosownych służb podjęcia zdecydowany działań wobec stadionowych chuliganów – oświadczył na Twitterze premier Mateusz Morawiecki. W niedzielę w 77. minucie został przerwany mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa po tym jak pseudokibice wrzucili na boisko race.

„Oczekuję (...) od stosownych służb podjęcia zdecydowanych działań wobec stadionowych chuliganów. Wszystkim prawdziwym kibicom piłkarskim dziękuję natomiast za setki pięknych i pomysłowych patriotycznych opraw meczowych w sezonie 2017/18!” – napisał na Twitterze Morawiecki.Premier pogratulował jednocześnie Legii zdobycia tytułu Mistrza Polski. „Życzę powodzenia w eliminacjach do Ligi Mistrzów, a Jagiellonii, Lechowi i Górnikowi w kwalifikacjach do Ligi Europy!” – dodał premier.

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann oświadczył w niedzielę, że z powodu licznych incydentów zagrażających bezpieczeństwu uczestników meczu, podjął decyzję o przerwaniu imprezy. Szerszy komentarz wojewoda ma wydać w poniedziałek. W piątek Hoffmann apelował do kibiców o spokój i powstrzymanie emocji podczas niedzielnego meczu. Zapowiedział, że „jakiekolwiek naruszenie prawa przyniesie bardzo surowe konsekwencje”.

Źródło: Telewizja Republika, media

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.168/1) - KTO ZNALAZŁ SIĘ NA CELOWNIKU TĘCZOWYCH TERRORYSTÓW?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze