Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier o uchwale Sejmu, która potępia wypowiedzi władz Rosji: w Sejmie wydarzyło się coś bardzo ważnego

M.N. 8:59 10 stycznia 2020
fot. Filip Blażejowski/Gazeta Polska
„Dzisiaj w Sejmie wydarzyło się coś bardzo ważnego. Prowokacyjne wypowiedzi rosyjskich polityków fałszujące polską historię spotkały się z ostrą odpowiedzią posłów wszystkich stronnictw politycznych” – napisał na Facebooku premier Mateusz Morawiecki.

Sejm przyjął uchwałę w związku z niedawnymi wypowiedziami prezydenta Rosji. „Sejm Rzeczypospolitej Polskiej potępia prowokacyjne i niezgodne z prawdą wypowiedzi przedstawicieli najwyższych władz Federacji Rosyjskiej próbujących obciążać Polskę odpowiedzialnością za wybuch II wojny światowej” - głosi przyjęta przez aklamację uchwała Sejmu. 

Premier odnosząc się do tej uchwały na Facebooku napisał: „Dzisiaj w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej wydarzyło się coś bardzo ważnego. Prowokacyjne wypowiedzi rosyjskich polityków fałszujące polską historię spotkały się z ostrą odpowiedzią posłów wszystkich stronnictw politycznych. Specjalną uchwałę w tej sprawie przyjęliśmy jednomyślnie, przez aklamację”. 

„Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Parlamentarzystom i zachęcam, abyśmy potrafili mówić jednym głosem także w innych sprawach ważnych dla Polski” – dodał szef polskiego rządu.

Źródło: Facebook

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ PYTA WPROST: CO Z TYMI WYBORAMI I DLACZEGO POLSKI INTERNET STAŁ SIĘ ŚCIEKIEM?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze