Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier: Nie ma gospodarki bez społeczeństwa; gospodarka i społeczeństwo to jest jedno

AS 19:54 12 września 2019
Telewizja Republika
– Mamy komisarza ds. rolnictwa - to jest jedna z absolutnie najważniejszych tek, najważniejszych jakby ministerstw po naszemu, w Komisji Europejskiej. Komisarz będzie dbał o to, żeby było wyrównanie dopłat do hektara, żeby były najlepsze możliwe warunki dla polskiej wsi, mamy naszego człowieka w Brukseli - powiedział w Katowicach premier Mateusz Morawiecki.

– Nie ma gospodarki bez społeczeństwa; gospodarka i społeczeństwo to jest jedno, wszyscy jedziemy na jednym wózku  - podkreślił premier. 

– Do tej pory taki był los Polski, że ktoś inny często konsumował owoce wzrostu, taki był model gospodarczy. My ten model zmieniliśmy razem z solidarnością - przez duże +s+ i przez małe +s+, przez solidarność jako pewnego rodzaju filozofię społeczną. Nie ma gospodarki bez społeczeństwa. Gospodarka i społeczeństwo to jest jedno, wszyscy jedziemy na jednym wózku - stwierdził premier Morawiecki. 

– Mamy komisarza ds. rolnictwa - to jest jedna z absolutnie najważniejszych tek, najważniejszych jakby ministerstw po naszemu, w Komisji Europejskiej. Komisarz będzie dbał o to, żeby było wyrównanie dopłat do hektara,  żeby były najlepsze możliwe warunki dla polskiej wsi, mamy naszego człowieka w Brukseli - dodał

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze