Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier: nasz program oparty jest na konkretach i wartościach; nasi oponenci programu nie mają

PR 10:35 6 września 2019
Telewizja Republika
- Dla nas jedynym i najważniejszym punktem odniesienia są oczekiwania i potrzeby Polaków – powiedział w wywiadzie dla „Super Expressu” Mateusz Morawiecki.

 

Mateusz Morawiecki w udzielonym „Super Expressowi” wywiadzie wskazał, że program PiS, op-arty jest na potrzebach i oczekiwaniach Polaków, natomiast opozycja, programu nie ma.

W wywiadzie, premier odniósł się także informacji, że kandydatką na premiera ze strony opozycji została Małgorzata Kidawa-Błońska wskazując, że Schetyna musiał zrezygnować z rywalizacji z Jarosławem Kaczyńskim w Warszawie.

Premier powiedział, że podczas sobotniej konwencji w Lublinie, przedstawiony zostanie program PiS.

- Nasz program oparty na konkretach i wartościach. Na gospodarce, Wspólnocie Atlantyckiej, bezpiecznym rozwoju dla polskich rodzin. O takim programie możemy dyskutować. Nasi oponenci nie mają programu - powiedział premier.

- Dla nas jedynym i najważniejszym punktem odniesienia są oczekiwania i potrzeby Polaków. I na tym się skupiamy realnie od czterech lat - żeby Polakom żyło się lepiej, godniej i bezpieczniej na co dzień. To, czy pani Kidawa-Błońska jest groźniejszym konkurentem, możemy zweryfikować dopiero po tym, kiedy będziemy wiedzieli, o czym mamy dyskutować - stwierdził.

- Kiedy będzie kompleksowa oferta programowa? Przez blisko cztery ostatnie lata działał gabinet cieni Platformy Obywatelskiej, taki niby-rząd opozycji. Kto o nim słyszał? Co konstruktywnego zaproponowali? Jego pracami kierował niby-premier Schetyna. I co? Zmienili kolejny raz zdanie? A to zaskoczenie - mówił premier.

 

Czytaj także:

Hit! Grzegorz Schetyna nie zna swojej szóstki!

Źródło: Super Express

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - R. GROMADZKI - W. GADOWSKI - "UCIECZKA OD WOLNOŚCI"
Wczytuję komentarze...
Najnowsze