Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Morawiecki wraca z Brukseli. ZOBACZ co udało się wywalczyć ws. Brexitu

AS 20:54 25 listopada 2018
flickr
– Ten szczyt dotyczył tzw. Brexitu, czyli wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Dla nas był to proces trudny, ale musieliśmy zagwarantować prawa polskich obywateli mieszkających na Wyspach Brytyjskich i to się w pełni udało – powiedział premier Mateusz Morawiecki, który uczestniczył w nadzwyczajnym szczycie Rady Europy dotyczącym Brexitu.

– Szanowni Państwo, właśnie wracamy z nadzwyczajnego szczytu Rady Europejskiej w Brukseli. Ten szczyt dotyczył tzw. Brexitu, czyli wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Dla nas był to proces trudny, ale musieliśmy zagwarantować prawa polskich obywateli mieszkających na Wyspach Brytyjskich i to się w pełni udało - zapewniał premier Mateusz Morawiecki. 

– A także coś, co było dla nas niesamowicie ważne, to zapewnienie finasowania brytyjskiego dla wszelkich projektów unijnych, które toczą się w Polsce i które jeszcze mogą się rozpocząć w kolejnych latach w obecnej perspektywie budżetowej - mówił szef polskiego rządu. 

– Warto skutecznie i merytorycznie negocjować. Osiągnęliśmy kompromis - kompromis najlepszy z możliwych dla Polski i dla Polaków - napisano na Twitterze premiera. 

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ PYTA WPROST: CO Z TYMI WYBORAMI I DLACZEGO POLSKI INTERNET STAŁ SIĘ ŚCIEKIEM?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze