Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Morawiecki: wiem, że państwo ministrowie nie będą marnować ani chwili, tylko z zapałem...

AS 12:22 4 czerwca 2019
Twitter @PremierRP
– Nie chcemy marnować ani chwili i wiem, że państwo ministrowie nie będą marnować ani chwili, tylko z zapałem przystąpią po tej aksamitnej rekonstrukcji do pracy, ciężkiej pracy, która w dużym stopniu będzie oznaczała kontynuację tego wielkiego dzieła waszych poprzedników i zbudowanie czegoś nowego – powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim.

– Chciałem bardzo serdecznie podziękować tym, których w większości nie ma tutaj z nami na sali. W większości, bo gdzieś tam widziałem ministra Brudzińskiego. Ale nie ma pań, z którymi przed chwilą żegnaliśmy się, dziękowaliśmy z prezydentem, a chcę podkreślić, że dla mnie było ogromnym zaszczytem było współpracować z premier Beatą Szydło, paniami minister, minister Rafalską, minister Zalewską, minister Czerwińską, minister Kempą, oczywiście z ministrem Brudzińskim. Dziękuję również wszystkim, którzy dzisiaj przy tej uroczystości nie są obecni, ale również poprzez swoją ciężką pracę dla rządu RP, a więc dla całej RP przyczynili się do jej naprawy, do poprawiania poszczególnych elementów życia w naszej ojczyźnie. Dla mnie zawsze taka ważna refleksja podczas oceny pracy ministrów dotyczy międzyresortowej współpracy. I cieszę się, że jakkolwiek cały czas ta zmora III RP jeszcze nie została do końca wyeliminowana, to jednak widać postęp na tym polu i ta współpraca pomiędzy resortami, jestem przekonany że wraz z wejściem nowych ministrów będzie jeszcze bardziej zauważalna, jeszcze bardziej efektywna, skuteczna. Bardzo cieszę się z tego powodu. Chciałem podziękować prezydentowi za takie owocne, dobre konsultacje, za rozmowy, również na temat rządu i RP. To zawsze bardzo inspirujące, ważne rozmowy dla mnie – mówił Mateusz Morawiecki. 

– Chcę życzyć naszym nowopowoływanym ministrom, żeby wskakując do tego rozpędzonego pociągu, bo tak można powiedzieć, że przecież ta kadencja już niedługo zmierza ku końcowi, ale nie chcemy marnować ani chwili i wiem, że państwo ministrowie nie będą marnować ani chwili, tylko z zapałem przystąpią po tej aksamitnej rekonstrukcji do pracy, ciężkiej pracy, która w dużym stopniu będzie oznaczała kontynuację tego wielkiego dzieła waszych poprzedników i zbudowanie czegoś nowego tak, żeby te ogromne rzesze Polaków, czasami chcę powiedzieć: ta milcząca większość, ale ci ludzie, którzy mówią nam, jakie są ich oczekiwania, zapatrywania co do dalszej naprawy RP i ci, którzy nie są jeszcze do nas przekonani, pracujemy dla dobra ich wszystkich i żebyśmy mieli tego świadomość, że wszyscy przede wszystkim działamy na rzecz każdego obywatela RP – stwierdził premier. 

Źródło: Telewizja Republika // Twitter // Media

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze