Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Morawiecki: PO i PSL wyłączyło dialog społeczny, wyrzucała związki zawodowe

AS 16:16 9 września 2018
Telewizja Republika
Premier Mateusz Morawiecki mówił mieszkańcom Namysłowa w województwie opolskim, że najważniejsze w polityce jest dotrzymywanie słowa. Poprzednim rządom zarzucał niewywiązywanie się z obietnic dotyczących lokalnych połączeń kolejowych.

- My dzięki staraniom posłów PiS przywracamy drogi kolejowe - mówił szef rządu. Premier zwrócił się też do obecnych w Namysłowie przeciwników politycznych - PO i PSL wyłączyło dialog społeczny, wyrzucała związki zawodowe - mówił premier.

- To jest naruszanie konstytucji przez naszych poprzedników - dodał szef rządu. 

Podczas spotkania Mateusz Morawiecki zaznaczył, że PiS nie idzie do samorządów, żeby się mścić, ale po to by patrzeć w przyszłość - Jestem za tym, żeby zamknąć czasami rozdział historii, zaufać nowym skutecznym włodarzom, którzy będą blisko współpracować z rządem - powiedział szef rządu.

Premier włączył się dziś w kampanię samorządową na Opolszczyźnie. Spotka się jeszcze z wyborcami Kluczborka. Weźmie także udział w konwencji wyborczej Zjednoczonej Prawicy w Opolu. Na Opolszczyznę pojechał z Dolnego Śląska, gdzie wczoraj spotykał się z wyborcami. 

Źródło: IAR

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze