Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Morawiecki odpowiada na absurdalne zarzuty Trzaskowskiego: To sabotaż ekonomiczny

AS 7:55 10 lipca 2020
Telewizja Republika
– Rafał Trzaskowski mówi, że Polska jest w bardzo złej sytuacji gospodarczej, a dane Komisji Europejskiej nie napawają optymizmem. Z dwojga złego wolałbym, aby był to tylko polityczny cynizm, a nie brak umiejętności analizy danych ekonomicznych - ocenił premier Mateusz Morawiecki.c

– Podobno według Pana Rafała Trzaskowskiego Polska znajduje się w wyjątkowo złej sytuacji gospodarczej, a dane Komisji Europejskiej na temat naszego kraju są niepokojące - takie słowa padły dziś na jego konferencji prasowej. Na finiszu kampanii widzimy wyraźnie szczyt bezczelności w Himalajach hipokryzji wiceprzewodniczącego PO - napisał premier. 

 

– Oto kandydat na urząd prezydenta, dla celów wybitnie politycznych, by zdobyć władzę, chwyta się metody, którą śmiało można nazwać sabotażem ekonomicznym. A może polityk z prezydenckimi aspiracjami nie zna podstawowych, najbardziej aktualnych danych gospodarczych? Zdumiewające... - zaznaczył Morawiecki.

– To nie tylko działanie na szkodę polskiego rządu, służb, lekarzy i przedsiębiorców, którzy miesiącami robili wszystko, by ochronić społeczeństwo przed skutkami epidemii - podkreślił polityk.

– Oczywiście nie zapominajmy, że słowa, które padły, jak zwykle w przypadku przedstawiciela PO mają się nijak do rzeczywistości. Zainteresowanych odsyłam do prognoz European Commission i danych Eurostatu, o których pisałem wczoraj. Według nich będziemy mieli najlepsze wyniki gospodarcze w całej Unii Europejskiej! - stwierdził.

– Czy naprawdę chcemy prezydenta, który obniża wiarygodność Polski, szkodzi przedsiębiorcom i podminowuje inwestycje? A może Pan Trzaskowski po prostu odwrócił tabelkę do góry nogami? Przecież zdarzało mu się zapomnieć, jak głosował w kluczowych sprawach i że był posłem… - napisał.

Źródło: twitter

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze