Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Morawiecki o ekspedientce z mopem: Pani Zofia z Pinczyna bardzo mi zaimponowała

M.N. 11:56 28 lutego 2020
zrzut ekranu \ Polsat News
"Pani Zofia z Pinczyna bardzo mi zaimponowała! Odwaga i bezkompromisowość" - napisał na Facebooku Mateusz Morawiecki o właścicielce małego sklepu w woj. pomorskim, która w walentynkowy wieczór samodzielnie odparła atak uzbrojonego napastnika. "

Zofia Burczyk, właścicielka małego sklepu w Pinczynie (woj. pomorskie), w walentynkowy wieczór samodzielnie odparła atak uzbrojonego i zamaskowanego napastnika. Ten wtargnął do sklepu tuż przed zamknięciem, by ukraść jej cały dzienny utarg. Kobieta myła akurat podłogę mopem, który okazał się bardzo pomocny w obezwładnieniu agresora. "Siano! Dawaj siano!" - krzyczał. "Ja ci dam siano!" - krzyknęła pani Zofia, chwyciła za mop i przegoniła napastnika. Całą akcję nagrały kamery monitoringu, a sprawę zrelacjonowały później media. 

Postawa kobiety wzbudziła uznanie premiera Mateusza Morawieckiego. "Kochani, Pani Zofia z Pinczyna bardzo mi zaimponowała! Odwaga i bezkompromisowość. Po prostu pokazała całej Polsce, jak należy sobie radzić z bandytami" - napisał premier na Facebooku. "Pani Zofio, wyrazy najwyższego szacunku" - dodał.

Do wpisu dołączył materiał Polsat News.

Źródło: Facebook, polsatnews.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - HANNA SHEN, EWA ISZORO - NIE MOŻNA WIERZYĆ CHIŃSKIM DANYM NA TEMAT EPIDEMII
Wczytuję komentarze...
Najnowsze