Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Morawiecki o bezpieczeństwie na stadionach: Na 4 tys. rozegranych meczy około 1 proc. były to incydenty

AS 19:25 29 maja 2018
Fot. Krystian Maj / KPRM
– Wymieniliśmy się uwagami zarówno w kwestii rozwoju zawodników, ale też w kwestii bezpieczeństwa – powiedział szef rządu po spotkaniu na PGE Narodowym ws. bezpieczeństwa na stadionach.

– Nasi działacze w dużym stopniu myślą tak samo, jak my. Ta łyżka dziegciu psuje czasami beczkę miodu. Na 4 tys. rozegranych meczy około 1 proc. były to incydenty – oświadczył premier Mateusz Morawiecki.

Jak mówił – Nasi kibice na pewno zdają sobie sprawę z tego, że ci, którzy są zbyt wyrywni psują beczkę miodu.

Prezes Rady Ministrów zauważył, że w zakresie rozwoju tej dyscypliny sportu, idziemy w coraz lepszym kierunku – Dążymy do etapu, żeby polska piłka klubowa, narodowa odnosiła sukcesy. Cieszę się, że rozmawialiśmy o rozwoju polskiej piłki. Polacy kochają piłkę nożną i w tej dyscyplinie zależy nam na sukcesach – stwierdził szef rządu.

 Premier Mateusz Morawiecki na zakończenie swojego wystąpienia życzył piłkarzom reprezentacji polskiej wielu sukcesów na zbliżających się mistrzostwach świata w Rosji.

We wtorek w Warszawie na Stadionie Narodowym odbyło się spotkanie poświęcone bezpieczeństwu na stadionach. W spotkaniu wzięli także udział m.in. minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński, minister sportu i turystyki Witold Bańka, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek oraz przedstawiciele Ekstraklasy i klubów.

Źródło: premier.gov.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze