Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Morawiecki: udowodniliśmy, że mamy w sercu Polskę i wszystko co robimy, robimy dla lepszej przyszłości

PR 13:02 22 września 2019
zrzut ekranu: facebook.com/pisorgpl
Premier spotkał się z mieszkańcami miasta Brzeg. - Przed nami bardzo ważne dni. Nasz przeciwnik chce by było tak jak było, wcześniej nasz okręt osiadł na mieliźnie. Polski orzeł wyraźnie był czymś spętany, miał jakąś kulę przytroczoną. My tę kulę odcięliśmy, dziurawy durszlak jakim był budżet załataliśmy - stwierdził Morawiecki.

- Nikt nie udaje, że jest doskonale ale staramy się czynić Polskę coraz lepszą. Polska staje się lepsza poprzez 3 kotwice z waszego herbu. 3 kotwice spięte pierścieniem – mówił do zebranych w Brzegu premier Morawiecki.

- Kotwica pierwsza to silne państwo polskie, państwo które nie daje sobie w kasze zmuszać przestępcom podatkowym, stamtąd wieliśmy pieniądze na wsparcie gospodarki i rodzin - kontynuował.

- Druga kotwica to silna rodzina, która ma swoje podstawy, w programie 500 +. Nie tylko spełniliśmy obietnice ale poszerzyliśmy to też na pierwsze dziecko. To ten zwrot który zrobiliśmy w kierunku wsparcia rodzin - mówił.

- Trzecia kotwica to silna gospodarka. Nie byłoby tych wszystkich programów społecznych bez silniejszej gospodarki. Każdy niech odpowie sobie na pytanie kiedy było więcej pracy, teraz czy 5 lat temu. Kiedy gospodarka szybciej rosła. Teraz mamy też do powiedzenia więcej w UE - powiedział Mateusz Morawiecki..

Premier Morawiecki wskazał, że zaproponowany przez PiS niższy ZUS dla najmniejszych przedsiębiorstw, pomoże rozwijać skrzydła i wzlatywać wysoko firmom.

- Opodatkowaliśmy wielkie międzynarodowe korporacje i te pieniądze przeznaczyliśmy na polskie szkoły - wskazał.

Morawiecki wskazał, że rząd PO-PSL przyzwalał na nieprawidłowości i niesprawiedliwość.

- Jesteśmy partią polskiej normalności. Bo czy skrajne ubóstwo u dzieci to normalność? Gdy gminy i powiaty nie mają wsparcia z budżetu na budowę dróg? My zaproponowaliśmy wsparcie dla gmin. Ukróciliśmy złodziejstwo mafii VAT . Pokazujemy jak zarządzać finansami państwa. Nie dajcie się omamić naszym oponentom - apelował.

- Przywódcy innych krajów nie mogą się nadziwić że Polska wprowadziła szerokie programy społeczne jednocześnie uzyskując jeden z największych wzrostów gospodarczych i równocześnie mamy najbardziej zrównoważone finanse publiczne - powiedział premier.

- Przed nami bardzo ważne dni. Nasz przeciwnik chce by było tak jak było, wcześniej nasz okręt osiadł na mieliźnie. Polski orzeł wyraźnie był czymś spętany, miał jakąś kulę przytroczoną. My tę kulę odcięliśmy, dziurawy durszlak jakim był budżet załataliśmy - stwierdził.

- Potrzebna jest kontynuacja. Państwa nie naprawi się w 4 lata. Prosimy o zaufanie na kolejne lata. By wyrwać się z mielizny.

- Pociąg do lepszej polskiej przyszłości ruszył do przodu, zatrzymuje się na kluczowym przystanku. 13 października trzeba skasować bilet do lepszej przyszłości. Wskazać rząd PiS. Mamy w sercu Polskę i wszystko co robimy, robimy dla lepszej przyszłości.

- My obniżyliśmy ZUS, nasi oponenci podnosili go. Oni z czarnego potrafią zrobić białe a z białego czarne. Nasze działania, telefony smsy do rodziny do przyjaciół, znajomych i nieznajomych. To ważne by nasz statek mógł wypłynąć na szerokie morze. Proszę o mobilizacje, nie wystarczy trzymać kciuki. Trzeba iść na wybory. 13 października jest moment decyzji, proszę was o mobilizację, o wsparcie – mówił w Brzegu premier Morawiecki.

 

 

 

Źródło: Mamy w sercu Polskę i wszystko co robimy, robimy dla lepszej przyszłości

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze