Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Morawiecki: Chcemy, żeby Polska była dla każdego Polaka, zmieniała się, kwitła, była bardziej sprawiedliwa, bardziej dostatnia

AS 16:33 26 czerwca 2020
Telewizja Republika
Chcemy, żeby Polska była dla każdego Polaka, kwitła, była bardziej sprawiedliwa i bardziej dostatnia, by była to Polska budowana razem z prezydentem - powiedział w Pruszkowie premier Mateusz Morawiecki.

Szef rządu podkreślił, że potrzebna jest mobilizacja wyborców. – Oni są zmobilizowani, a my jesteśmy uśpieni tymi dobrymi czasami, bo człowiek się do dobrego szybko przyzwyczaja. Ale nie wolno się dać uśpić - powiedział.

– Za parędziesiąt godzin rozstrzygnie się kluczowy moment w historii Polski. Czy jest w was ta energia, która była pięć lat temu, cztery lata temu? - pytał Mateusz Morawiecki. 

– Prezydent we wspaniały sposób starał się współpracować z rządem, był prezydentem wymagającym, zawsze troszczył się o zwykłego Polaka - mówił

– My chcemy, żeby Polska była dla każdego Polaka, zmieniała się, kwitła, była bardziej sprawiedliwa, bardziej dostatnia, lepsza, by była to Polska budowana razem z prezydentem - zaznaczył premier. 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze