Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Morawiecki: chcemy, aby Unia Europejska służyła wszystkim Polakom

PR 13:34 12 maja 2019
Telewizja Republika
Podczas konwencji regionalnej PiS w Szczecinie gościł m.in. premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu wskazał na zasługi Prawa i Sprawiedliwości dla rozwoju kraju i wspomagania polskich rodzin.

 

Premier Mateusz Morawiecki wskazał w swoim wystąpienia do zebranych na konwencji PiS, że rząd Zjednoczonej Prawicy wykonał zwrot w kierunku rozwoju przemysłu i innowacyjności. 

- Poprzez nasze programy wspieramy polskie rodziny. Dzięki naszym programom rozwojowym płynie o wiele więcej środków do polskiej wsi - podkreślił premier.

- Pierwszy raz od 100 lat w Polsce utworzono najwięcej nowych miejsc pracy spośród wszystkich krajów Europy! I to jest wielki sukces naszego kraju - mówił Morawiecki.

Premier wskazał także, że programy społeczne PiS wspierające rodziny "przestawiły zwrotnicę demograficzną" w kraju, a swoimi inwestycjami w terminale, gazociągi czy w krajowe wydobycie, dba o bezpieczeństwo energetyczne.

- Przestawiliśmy również inne zwrotnice - to zwrotnica energetyczna i zwrotnica infrastrukturalna, drogowa, kolejowa, bo one też świadczą o tym, jak mocno dbamy o całą Polskę, ale zwłaszcza też o Pomorze Zachodnie. Pomorze Zachodnie, które w latach naszych poprzedników było (jak) rozczłonkowana Stocznia Szczecińska, rozebrane ciągi technologiczne pocięte na złom - mówił szef rządu.

 

 

Mateusz Morawiecki podkreślił także zasługi Joachima Brudzińskiego.

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - R. GROMADZKI - W. GADOWSKI - "UCIECZKA OD WOLNOŚCI"
Wczytuję komentarze...
Najnowsze