Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Morawiecki bez ogródek: zjednoczona opozycja z gangsterami wściekle rzucają się nam do gardła!

am 19:14 5 października 2018
– Mam dobrą wiadomość, przeanalizowaliśmy wpływy podatkowe i w II półroczu z samego VAT będzie 5 mld zł więcej. To potwierdza, że będziemy mieli pieniądze na dotychczasowe programy, ale i na nowe, rozwojowe – rozpoczął premier.

– Nie ma takiego mechanizmu, możliwości, aby takie wpływy z podatków miały miejsce z samej koniunktury. Wzrost gospodarczy idzie w bardzo dobrym kierunku. Komuś te pieniądze zabraliśmy. Mafiom, gangsterom, przestępcom podatkowym! Ta dobra wiadomość dla wszystkich rodaków potwierdza, że będziemy mieli pieniądze na wszystkie programy, ich kontynuacje, ale też nowe, rozwojowe projekt – mówił premier podczas konwencji regionalnej PiS w Białymstoku. 

– W zjednoczeniu, wściekła opozycja i gangsterzy, wściekle rzucają się nam do gardła. Dla opozycji mam pewną wiadomość, złą wiadomość… tak długo jak będziemy u władzy, tak długo będziemy skutecznie odzyskiwać pieniądze z różnych patologii i przekazywać je społeczeństwu polskiemu. Nie ma tu żadnych przypadków. W czasach naszych poprzedników, wychodzą na jaw kolejne pisma. Ta patologia była nie tylko tolerowana… było przyzwolenie na nią! Nie chcieli uszczelniać systemu podatkowe. W tej mętnej wodzie pozwalali żyć tłustym rybom, konsekwentnie je dokarmiając – pewnie wskazał premier Morawiecki, nie stroniąc od dosadnych epitetów pod adresem poprzedniej władzy.

– Chcę powiedzieć opozycji, ludziom, którzy nas straszą. Możecie nas wyzywać, pozywać… nie damy się zaszantażować. Jesteśmy na trudnej, ale dobrej drodze, do naprawy Polski. Z tej drogi nie zejdziemy! –apelował premier.

– Dlaczego jesteśmy wciąż atakowani? Polska nie może należeć do wybranych grup interesów. Nie może należeć do mafii. Polska jest naszą wielką, wspólną wartością. Gwarantuje, że nikomu jej nie oddamy! Prawdziwa demokratyzacja polega na programach, które wdrażamy, tj. m.in. Mieszkanie Plus, 500 Plus czy 300 Plus – wymieniał prezes Rady Ministrów.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze