Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Morawiecki: 500plus jest najważniejszym programem w naszej polityce społecznej, gospodarczej

PR 15:14 29 czerwca 2019
twitter.com/PremierRP
- 500plus jest najważniejszym programem w naszej polityce społecznej, polityce gospodarczej; gospodarka jest po to, by społeczeństwo się jak najlepiej rozwijało - mówił w sobotę premier Mateusz Morawiecki podczas pikniku zorganizowanego z okazji inauguracji programu „500+ na każde dziecko”.

 

- Dla rządu polskiego ten program jest najważniejszym programem w naszej polityce społecznej, naszej polityce gospodarczej - podkreślał premier podczas pikniku, który zorganizowano w miejscowości Mrocza w woj. kujawsko-pomorskim.

Premier dodał, że rząd stara się łączyć gospodarkę i społeczeństwo, gdyż - jak wskazał - to nie są dwa rozbieżne byty, dwa różne wymiary naszego życia.

- Gospodarka jest po to, aby społeczeństwo się jak najlepiej rozwijało. Nie chcemy Polski wyludnionej, smutnej, biednej, niemogącej związać końca z końcem, od 1-go do 1-go - mówił.

- Chcemy żeby polskie rodziny, niezależnie od tego, kto ma jakie poglądy, światopoglądy, żeby Polska po prostu rozwijała się ludnościowo i co do zasobnośc" - dodał szef rządu.

Premier zapewnił, że wszystkie działania i programy rządu mają służyć temu, żeby polska młodzież i dzieci miały jak najlepszy start w życie.

Czytaj także:

Europoseł Saryusz-Wolski opublikował wyniki głosowania nad przywróceniem Rosji do Rady Europy

Źródło: twitter.com/PremierRP

Wczytuję ocenę...


OTWARTYM TEKSTEM (ODC.210) - JAROSŁAW PAPIS - PRZYJAŹŃ POLSKO-ŻYDOWSKA JEST MOŻLIWA, ALE ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze