Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Mateusz Morawiecki składa życzenia wielkanocne [WIDEO]

M.N. 9:30 31 marca 2018
YouTube
Wesołych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Wielkiej Nocy oraz cieszenia się wspólnotą życzył rodakom w sobotę premier Mateusz Morawiecki.

"Święta Wielkiej Nocy to czas wiary, nadziei i zwycięstwa miłości. To ten moment, gdy nasze myśli kierujemy do bliskich - do tych, których kochamy. Także do tych, którzy potrzebują naszego wsparcia i pomocy"- powiedział premier Mateusz Morawiecki w świątecznym filmie zamieszczonym w serwisie YouTube.

To, co nas łączy i to, co wspólne - jak podkreślił - jest najważniejsze. "Chcemy być lepsi, chcemy, by dobro zwyciężyło zło. Tego właśnie uczy nas zmartwychwstały Chrystus. Z tej nauki płynie uniwersalne przesłanie: musimy łączyć, nie dzielić, budować wspólnotę. Tego wszyscy chcemy, być razem i czuć się bezpiecznie" - dodał.

"Niech te nadchodzące święta zmartwychwstania Pana będą dla wszystkich państwa czasem radości, wzmocnienia i pogody ducha. Spędźmy te święta razem, cieszmy się wspólnotą: wspólnotą, która nas łączy. W imieniu całej Rady Ministrów życzę państwu wesołych, spokojnych, pełnych rodzinnego ciepła świąt Wielkiej Nocy" - zwrócił się premier do rodaków.

Źródło: Telewizja Republika, Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze