Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Kanady: ukraiński samolot mógł zostać zestrzelony przez Iran!

M.N. 9:26 10 stycznia 2020
By Alex Guibord from Toronto, Canada - Justin Trudeau, MP, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=64619076
Premier Kanady Justin Trudeau oznajmił w czwartek, że jego rząd ma informacje z wielu źródeł wskazujące na to, że samolot ukraińskich linii lotniczych mógł być zestrzelony przez irański pocisk ziemia-powietrze.

- Ta wiadomość będzie niewątpliwe dalszym szokiem dla rodzin już pogrążonych w żałobie. Mamy informacje z wielu źródeł, w tym od naszych sojuszników i od naszego własnego wywiadu, wskazujące, iż samolot został zestrzelony przez irański pocisk ziemia-powietrze. Mogło to być nieumyślne - powiedział Trudeau podczas konferencji.

Uznał, że nowe informacje "potwierdzają potrzebę dokładnego dochodzenia w tej sprawie". Zapytany, czy obwinia o katastrofę Waszyngton, skoro prawdopodobnie doprowadziły do niej napięcia między USA a Iranem, premier Kanady powiedział, że jest to jedno z wielu pytań, jakie ludzie będą sobie zadawać.

 

- Na ten moment chciałbym tylko podkreślić potrzebę pełnego, wiarygodnego dochodzenia, żebyśmy mogli poznać fakty - powtórzył.

Źródło: polsatnews.pl, IAR, media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze