Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier dosadnie o obietnicach PO: Trzeba jeszcze potrafić to zrobić

AS 17:38 14 września 2019
Telewizja Republika
– Teraz oni mówią na swoich konferencjach, konwencjach o przedsiębiorcach. Ale mam w pamięci podwyżkę składki rentowej, którą zafundowali - powiedział w Pleszowie premier Mateusz Morawiecki.

– Oni mówią teraz, że my utrzymamy to 500+. Nie wystarczy że ktoś tak powie. Trzeba jeszcze potrafić to zrobić. Wyciągnąć z gardła te pieniądze mafiom VAT-owskim, przestępcom podatkowym. To też spokojnie można zobaczyć na stronach Ministerstwa Finansów - powiedział premier Mateusz Morawiecki. 

– Jeśli się potykamy, to za potknięcia potrafimy przeprosić. Ale na tych potknięciach, na błędach nie trafi cała Polska. Nie traci całe społeczeństwo, nie tracą wszyscy obywatel  - dodał.

–  Teraz oni mówią na swoich konferencjach, konwencjach o przedsiębiorcach. Ale mam w pamięci podwyżkę składki rentowej, którą zafundowali. Partia Grzegorza Schetyny wszystkim przedsiębiorcom w 2012 roku. Niestety podnieśli o 2 pkt. proc. To było kilkaset złotych wyciągnięte z kieszeni przedsiębiorców. A więc uwaga na ten syreni śpiew partii Grzegorza Schetyny, Platformy  - podkreślił szef rządu. 

Źródło: 300polityka.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze