Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier do uczestników Zjazdu Klubów "GP": Gromadzicie Państwo gotowych oddać czas i umiejętności sprawie Rzeczypospolitej

am 21:22 6 września 2019
premier Mateusz Morawiecki na zjeździe Klubów "GP" w Spalefot. Kancelaria Premiera RP
„Uczestnicy Klubów "Gazety Polskiej" tworzą szczególnie zjednoczone środowisko. To ludzie zaangażowani, żyjący na co dzień sprawami Polski i Polaków. Dla nich los naszej Ojczyzny nie jest obojętny. Gromadzicie Państwo tych, którzy są gotowi oddać swój czas i umiejętności sprawie wolnej i suwerennej Rzeczypospolitej. Wasza postawa jest przykładem czynnego patriotyzmu" – czytamy w liście premiera Mateusza Morawieckiego, skierowanego do uczestników Nadzwyczajnego Zjazdu Klubów „GP”. Treść listu odczytał Antoni Macierewicz.

"Nadzwyczajny Zjazd Klubów "Gazety Polskiej" to szczególne spotkanie w czasie poprzedzającym wybory parlamentarne. To przygotowanie ludzi i środowisk do decyzji, która przez lata będzie wpływać na kolejne pokolenia Polaków. Dziękuję za pamięć i zaproszenie na tę uroczystość. Wszystkim obecnym - organizatorom i uczestnikom - pragnę przekazać serdecznie podziękowania i zapewnienie o mojej pamięci" – wskazał szef polskiego rządu.

"Uczestnicy Klubów "Gazety Polskiej" tworzą szczególnie zjednoczone środowisko. To ludzie zaangażowani, żyjący na co dzień sprawami Polski i Polaków. Dla nich los naszej Ojczyzny nie jest obojętny. Gromadzicie Państwo tych, którzy są gotowi oddać swój czas i umiejętności sprawie wolnej i suwerennej Rzeczypospolitej. Wasza postawa jest przykładem czynnego patriotyzmu" – dodał premier.

"Wiem, że wspólne spotkania są okazją do wymiany doświadczeń, niezwykle potrzebnych w Waszym codziennym działaniu. Służą też pogłębianiu więzi tak cenionego przez nas środowiska. Postawa członków klubów, ten przykład obywatelskiego zaangażowania, zasługuje na najwyższy szacunek" – zwrócił się do uczestników.

"Rząd Zjednoczonej Prawicy zmienia nasz kraj. Chcemy, aby jak największa liczba Polaków mogła korzystać z owoców Dobrej Zmiany. Wywiązujemy się z obietnic i zobowiązań. Wiem, że w naszym codziennym trudzie mamy w Was oparcie. Dziękuję za to z całego serca. Obecnym na dzisiejszym spotkaniu, a za Państwa pośrednictwem wszystkim członkom Klubów "Gazety Polskiej" i tym, którzy na co dzień wspierają ich funkcjonowanie, życzę niesłabnącego zaangażowania. Wierzę, że przed nami dobry czas dla Polski"  – podsumował.

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze