Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Czech: Musimy powstrzymać falę uchodźców poza Europą!

AS 7:10 11 czerwca 2018
twitter
– Musimy odsyłać z powrotem do domu tych, którzy nie dostali azylu, ale będziemy im pomagać w miejscach, gdzie się urodzili i gdzie żyli. Spodziewam się, że kwoty migracyjne są już dzisiaj passe - powiedział premier Czech Andrej Babisz w rozmowie z agencją CTK.

Premier Czech odniósł się do wypowiedzi Angeli Merkel, która stwierdziła, że kwotowe rozwiązanie okazało się niepowodzeniem, za rezultat rozwoju sytuacji ogólnoeuropejskiej, wysiłków czeskiej dyplomacji i całej Grupy Wyszehradzkiej.

– Tutaj musi obowiązywać suwerenność podejmowanych przez państwa narodowe decyzji. Już dzisiaj mamy udział w rozwiązywaniu kryzysu migracyjnego, działając w miejscach, z których uchodźcy pochodzą, a jest to najważniejsze zadanie dla Europy – stwierdził Andrej Babisz. 

– Musimy powstrzymać falę uchodźców poza Europą, tak aby już nie wypływały statki z migrantami. Jednocześnie musimy odsyłać z powrotem do domu tych, którzy nie dostali azylu, ale będziemy im pomagać w miejscach, gdzie się urodzili i gdzie żyli. Spodziewam się, że kwoty migracyjne są już dzisiaj passe  - podkreślił czeski polityk. 

Premier Czech uznał, że pewną rolę odegrało podejście Europejczyków do polityki migracyjnej i jest ono widoczne w wyborach w Austrii, we Włoszech i w Słowenii. Sukces odniosły tam ugrupowania antyimigranckie i antysystemowe. 

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze