Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Poznań: Pijany mężczyzna wyciągnął maczetę w autobusie MPK

JJ 19:31 4 października 2020
Autobus poznańskiego MPK - zdj. ilustracyjneWikimedia Commons, Radomil talk / CC BY-SA (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/)
Do przerażającego zdarzenia doszło w jednym z autobusów poznańskiego MPK. Pasażer wyjął z plecaka maczetę, czym wystraszył innych podróżnych. Jeszcze przed przyjazdem policji udało się obezwładnić mężczyznę z niebezpiecznym narzędziem.

Zdarzenie miało miejsce w piątkowy wieczór w autobusie MPK Poznań linii nr 321. Pasażer z maczetą wsiadł do pojazdu w miejscowości Koziegłowy. 

– (...) w pewnym momencie wyjął z plecaka maczetę i uniósł ją do góry. Przestraszeni pasażerowie zareagowali błyskawicznie, obezwładniając mężczyznę – relacjonuje w rozmowie z polsatnews.pl st. sierż. Marta Mróz z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

Na miejsce przybył patrol, który zatrzymał sprawcę zamieszania. Policjanci chcieli przebadać mężczyznę alkotesterem, ponieważ czuć było od niego woń alkoholu. Pasażer odmówił zgody na badania i trafił do izby wytrzeźwień.

Ponieważ mężczyzna nikogo nie zaatakował ani nie kierował pod adresem współpasażerów lub funkcjonariuszy gróźb karalnych, nie zostaną mu przedstawione zarzuty – poinformowała policja.

 

Źródło: Polsat News

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze