Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Poznaliśmy datę końca świata. A nawet kilka…

kos 14:00 28 marca 2018
Jak informuje „Super Express” norwescy i amerykańscy naukowcy opracowali listę najbardziej prawdopodobnych dat końca świata. Kiedy może czekać nas zagłada?

Jedna z najbardziej prawdopodobnych katastrof, które zniszczą ludzkość może odbyć się już w lutym 2019 r. Do Ziemi zbliży się wtedy potężna asteroida 2002 NT7, która ma średnicę 2 kilometrów. Gdyby te ciało niebieskie uderzyło w naszą planetę to powstała energia zniszczyłaby część kontynentów i zmieniła klimat na Ziemi. Życie mogłaby stracić również jedna czwarta ludzkości. To jednak nie byłby zupełny armagedon…

Kolejne tak duże ciało niebieskie w okolicy naszej planety pojawi się w lutym 2040 r. - to asteroida AG5, która waży obecnie 4 tony! Gdyby ten obiekt uderzył w „błękitną planetę” to przy życiu nie pozostałby zupełnie nikt.

Naukowcy ostrzegają również przed datami, które muszą zainteresować naszych potomnych – podobne obiekty zbliżać będą się do Ziemi w 2135 r. i 2880 r. Brzmi przerażająco, szczególnie, że zagrożenie z kosmosu nie jest jedyną możliwością na zniszczenie znanego nam świata.

Na szczęście wszystkie dotychczasowe przepowiednie wieszczące zagładę okazywały się zwykłymi bujdami. Oby było tak i w tych przypadkach!

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze